DLACZEGO MODERN SCHOOL?

DLACZEGO MODERN SCHOOL?

 

CO NAS WYRÓŻNIA?

Wakacje dobiegają końca dlatego wielu z Was właśnie teraz stoi przed wyborem kursu językowego dla siebie, swojego dziecka lub firmy. Inwestycja w naukę języka obcego to poważna decyzja, dlatego warto zastanowić się jakie są nasze oczekiwania oraz czy dana szkoła językowa na pewno je spełni.

W Modern School od 16 lat prowadzimy kursy szyte na miarę potrzeb naszych słuchaczy dlatego tak wiele osób trafia do nas z polecenia. Co w takim razie nas wyróżnia?

ONLINE LUB STACJONARNIE

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele naszych działań przeniosło się do świata wirtualnego. W Modern School w ciągu 4 dni zorganizowaliśmy zajęcia online dla naszych słuchaczy. Obecnie oferujemy zajęcia zarówno online jak i stacjonarnie.

Zajęcia online odbywają się na platformie ZOOM, dzięki której efektywność i wartość merytoryczna zajęć jest na równie wysokim poziomie jak w przypadku zajęć stacjonarnych.

Zajęcia stacjonarne zorganizowane są z zachowaniem reżimu sanitarnego. Każdy uczeń ma swój stolik, pomieszczenia są regularnie wietrzone i dezynfekowane, do kawy, herbaty i wody używamy jednorazowych papierowych kubeczków.

MAŁE GRUPY

W Modern School możesz wybrać pomiędzy zajęciami w grupie standardowej (8-10 osób), małej (5-7 osób) czy mikrogrupie (3-4 osoby). Niewielka liczba osób w grupie pozwala lektorowi zadbać o potrzeby wszystkich słuchaczy a jednocześnie sprawia, że zajęcia są bardziej urozmaicone niż w przypadku spotkań indywidualnych. Żeby mieć pewność, że w Twojej grupie będą osoby na zbliżonym poziomie zaawansowania językowego najpierw rozwiązujesz na naszej stronie test poziomujący a następnie rozmawiasz z metodykiem, który porozmawia z Tobą po angielsku i wskaże Ci najlepszą drogę do osiągnięcia Twojego celu.

LEKTORZY

Nasi lektorzy to nie tylko specjaliści w swojej dziedzinie ale również pasjonaci o szerokich horyzontach i przeróżnych zamiłowaniach. Wspierają, motywują i pomagają odkryć pokłady motywacji wewnętrznej. Uczą jak się uczyć, jak zarządzać czasem i z jakich narzędzi korzystać. Zarażają sympatią do języka i dbają o relacje w grupie. Organizują dla swoich grup zajęcia poza szkołą, na przykład w kawiarni lub pubie, żeby umożliwić słuchaczom używanie angielskiego nie tylko podczas typowej lekcji.  W Modern School na efektach zależy obu stronom, dlatego wspólnie ustalamy cel nauki i pilnujemy, żeby go osiągnąć.

METODA CALLANA

Jesteśmy jedyną szkołą w regione akredytowaną przez Callan Method Organisation. Dzięki metodzie Callana mówisz po angielsku od pierwszej minuty zajęć, nawet jeśli nigdy wcześniej nie uczyłeś się tego języka. 90% zajęć to aktywna komunikacja dzięki czemu szybko pozbywasz się blokady w mówieniu. Zajęcia polecane są osobom, które mają mało czasu na intensywną naukę w domu, ponieważ metoda Callana opiera się na powtarzaniu.

CENTRUM EGZAMINACYJNE

Modern School jest jedynym Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym egzaminów PTE General oraz PTE Young Learners w województwie warmińsko-mazurskim. W 2016 otrzymaliśmy nagrodę Najlepszego Centrum Egzaminacyjnego w Polsce. Egzamin PTE jest przyjazny dla zdających – nie zawiera części gramatycznej – testowane jest to co ważne, czyli czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie. Co więcej, honorowany jest przez uczelnie i instytucje państwowe jako potwierdzenie kwalifikacji językowych.

Nie czekaj, zarezerwuj sobie miejsce w Modern School!

 

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam