ZALETY MODERN FOR 2

ZALETY MODERN FOR 2

W Modern School coraz bardziej popularne są kursy Modern for 2, czyli dla dwóch osób. Nie ma się co dziwić, bo takie zajęcia mają same zalety.

INTERAKCJA

Na kursie indywidualnym wszelkie zadania wymagające interakcji wykonywane są w parze z lektorem. Na zajęciach Modern for 2 znika poczucie nierówności, ponieważ słuchacze są odpowiednio dobrani do siebie po względem poziomu zaawansowania językowego. Dialogi i inne ćwiczenia konwersacyjne odbywają się w bardziej naturalny sposób, co pozwala na znacznie pewniejszą komunikację. Jak dowodzą badania naukowe, dzięki interakcji nasz mózg zdecydowanie łatwiej przyswaja wiedzę.

MOTYWACJA

Modern for 2 to świetne rozwiązanie dla tych, którym czasem ciężko się zmotywować. Nie zawsze chce Ci się przygotować do zajęć? W chwilach zniechęcenia drugi słuchacz staje się naturalnym motywatorem. Jest Ci głupio, że nie zrobiłeś pracy domowej lub nie nauczyłeś się słówek? Następnym razem będziesz przygotowany na 100%. Oprócz tego możecie spotykać się ze sobą we własnym zakresie, żeby obejrzeć wspólnie film po angielsku albo pouczyć się słówek.

BŁĘDY

Na zajęciach Modern for 2 lektor jest w stanie wyłapać wszystkie Wasze błędy i natychmiast je poprawić, lub wynotować do wspólnego omówienia. Powszechnie wiadomo, że uczymy się na błędach a w przypadku zajęć dla dwóch osób możesz uczyć się zarówno na swoich błędach jak i na błędach swojego partnera, bo gdy przysłuchujesz się jego wypowiedziom łatwiej Ci jest je wyłapać.

ASPEKT TOWARZYSKI

Modern for 2 jest dla tych, którzy nie lubią samotności. To świetna okazja do spędzania czasu z bliską osobą – siostrą, narzeczonym, koleżanką. Sprawdzimy czy jesteście na zbliżonym poziomie zaawansowania i znajdziemy dla Was dogodny termin. Jeśli chciałbyś uczyć się w parze ale nie masz z kim to my dobierzemy dla Ciebie idealnego partnera do nauki. Kto wie, może to będzie początek nowej fantastycznej znajomości?

CENA

Zajęcia Modern for 2 są tańsze niż lekcje indywidualne, a uwaga lektora i tak jest ciągle skupiona na Tobie. Nie ukryjesz się w tłumie i nie będziesz się nudził czekając na swoją kolej. Mówisz co najmniej przez 30 minut na każdych zajęciach ale masz też chwilę, żeby odetchnąć.

Podsumowując, zajęcia Modern for 2 to złoty środek pomiędzy zajęciami grupowymi a indywidualnymi. To połączenie korzyści zajęć grupowych oraz indywidualnych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej zapraszamy do kontaktu.

 

 

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam