NOW OR NEVER, czyli kurs językowy MATURA AND MORE w MODERN SCHOOL

NOW OR NEVER, czyli kurs językowy MATURA AND MORE w MODERN SCHOOL

Jesteśmy na półmetku wakacji. Ci z Was, którzy wiosną 2019 będą zdawać maturę z języka angielskiego, być może zaczynają już lekko panikować. Czas postawić sobie jasne cele i konsekwentnie dążyć do osiągnięcia ich w efektywny sposób. Pomoże Wam w tym nasza checklista:

1) OKREŚL PRECYZYJNY CEL

Nie wystarczy stwierdzić: „zdam maturę”. Słyszeliście o celach SMART?

S jak skonkretyzowany

Dostanę się na kierunek Communication and Media na uniwersytecie w Rotterdamie.

M jak mierzalny

Zdam rozszerzoną maturę z języka angielskiego na 85%.

A jak atrakcyjny

Będę studiował wymarzony kierunek, w kraju który mnie fascynuje.

R jak rzeczywisty

Muszę usystematyzować gramatykę i uporządkować słownictwo jeśli chcę osiągnąć mój cel.

T jak terminowy

Matura jest w maju przyszłego roku. Podzielę sobie materiał na miesięczne porcje.

2) OCEŃ SWÓJ POZIOM JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Zrób to dwutorowo. Określ swój poziom wiedzy w skali od 1 do 6 i koniecznie napisz test poziomujący. Zapraszamy do wypełnienia testu online na naszej stronie internetowej. Zanim zaczniesz przygotowania do matury, musisz uświadomić sobie, ile pracy przed Tobą.

3) ROZSĄDNE ZAPLANUJ CZAS WOLNY

Nawet relaks powinien pobudzać kreatywność oraz wzmacniać Twój umysł i ciało. Nie oglądaj kolejnego śmiesznego filmiku w Internecie, tylko pójdź pobiegać, pograj w Scrabble lub wybierz się na spacer. To jak spędzasz wolny czas wpływa na Twoją efektywność nauki.

4) ZAPISZ SIĘ NA KURS MATURA AND MORE

Kurs językowy Matura and More przeznaczony jest dla tych, którzy planują zdawać maturę rozszerzoną z języka angielskiego. Zgodnie z hasłem „now or never” mamy dla Was propozycję nie do odrzucenia. Na kursie obejmującym aż 133 godziny lekcyjne nie tylko przygotujesz się do matury z języka angielskiego, ale również zdasz międzynarodowy egzamin na poziomie B2.

5) TRAKTUJ ZAJĘCIA PRIORYTETOWO

Regularna nauka 2 razy w tygodniu to absolutna konieczność. Nie szukaj wymówek, odrabiaj prace domowe, a oprócz tego poświęć co najmniej drugie tyle na pracę własną (o skutecznych i przyjemnych sposobach pisaliśmy w Hity i mity dotyczące nauki języka angielskiego).

6) ZAUFAJ LEKTOROWI

Nasi lektorzy to po pierwsze specjaliści, a po drugie egzaminatorzy maturalni. Doskonale wiedzą, jak Ci pomóc, są bardzo otwarci i chętnie odpowiedzą na Twoje pytania. Raz w miesiącu dodatkowo organizujemy konsultacje, na których rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości językowe.

Korzyści kursu maturalnego w Modern School:

Egzamin PTE zdajesz w Modern School, ponieważ jesteśmy jedynym Autoryzowanym Centrum Egzaminacyjnym PTE General w Olsztynie.

Jeśli masz jakieś pytania, chcesz poznać szczegóły kursu Matura and more lub upewnić się, że jest to kurs dla Ciebie - zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam