NICE TO MEET YOU, MR CALLAN!

NICE TO MEET YOU, MR CALLAN!

NICE TO MEET YOU, MR CALLAN!

 

Czy jesteś jedną z tych osób, które mimo wielu lat nauki nadal boją się mówić po angielsku? A może dopiero chcesz zacząć uczyć się języka, ale przeraża cię wizja niezliczonych zadań gramatycznych i wkuwania niekończących się list słówek? Czy może chcesz nauczyć się języka szybko, ale efektywnie, a do tego w miłej i przyjaznej atmosferze?

 

Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałeś TAK, Metoda Callana w Modern School to najlepszy wybór dla Ciebie.

 

Dlaczego warto wybrać Metodę Callana?

 

MÓWIENIE JEST NAJWAŻNIEJSZE

 

W Modern School pamiętamy, że nasi Słuchacze mają określony cel – biegłe posługiwanie się językiem angielskim. Metoda Callana jest pod tym względem najlepsza, ponieważ zajęcia odbywają się tylko i wyłącznie w języku angielskim, a Słuchacze przez 95% czasu spędzonego na zajęciach mówią. Nie oznacza to, że nie uczymy gramatyki, słownictwa czy pisania. Wręcz przeciwnie. W porównaniu jednak z metodą tradycyjną, na zajęciach prowadzonych Metodą Callana Słuchacze zaczynają od razu używać wprowadzanych struktur i słówek w praktyce.

 

SZYBKIE TEMPO NAUKI

 

Zajęcia prowadzone Metodą Callana są niezwykle dynamiczne. Lektor wymusza na Słuchaczach odpowiadanie na pytania w sposób automatyczny, natychmiast po ich usłyszeniu. Dzięki temu efekty nauki są widoczne bardzo szybko. Nawet osoby rozpoczynające naukę języka angielskiego zaczynają mówić już po kilku pierwszych lekcjach. Ponadto dzięki zawrotnemu tempu nauki i wykorzystaniu nowoczesnych technologii na naszych lekcjach nie ma czasu na nudę!

 

MYŚLENIE PO ANGIELSKU  

 

Częstym problemem występującym u osób uczących się angielskiego, zwłaszcza u osób dorosłych, jest chęć tłumaczenia sobie wszystkiego na język polski. To duży błąd, ponieważ każdy język ma swoją własną specyfikę i żeby poprawnie mówić w danym języku, trzeba myśleć w tym języku. Taką szansę daje właśnie Metoda Callana – nasi lektorzy prowadzą zajęcia w takim tempie i w taki sposób, że Słuchacze zaczynają używać języka w sposób naturalny, bez wspomagania się językiem polskim.

 

SKUTECZNOŚĆ

 

Metoda Callana opiera się na dużej liczbie powtórek, każdy materiał pojawia się podczas zajęć co najmniej kilkanaście razy. Dzięki temu nasi Słuchacze mogą doskonale wyćwiczyć daną strukturę gramatyczną czy słownictwo. Ponadto osoby, które czasem muszą opuścić zajęcia, nie tracą możliwości przećwiczenia materiału, a sporadyczne nieobecności nie wpływają na skuteczność nauki.

 

NIE TYLKO ZAJĘCIA

 

Słuchacze uczęszczający na zajęcia Metodą Callana mogą doskonalić swoje umiejętności również poza szkołą. Taką możliwość daje specjalna platforma z ćwiczeniami dodatkowymi online, a także aplikacja na telefon, dzięki której nasi Uczniowie mogą ćwiczyć materiał z zajęć w samochodzie, w łóżku, na spacerze... gdzie chcą i kiedy chcą!

 

Dlaczego Metoda Callana w Modern School?

 

Modern School – jako jedyna szkoła w regionie – posiada oficjalną akredytację Callan Method Organisation. Oznacza to, że stosujemy Metodę Callana w sposób zgodny z jej założeniami.  Żeby utrzymać akredytację na stosowanie tej metody nasi lektorzy odbywają regularne szkolenia, a szkoła podlega formalnej ocenie.

 

W Modern School prowadzimy zajęcia Metodą Callana zarówno dla osób dorosłych, jak i dzieci (Callan for Kids), a także klientów biznesowych (Callan for Business). Metodę Callana stosujemy podczas zajęć grupowych oraz indywidualnych.

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam