opinie słuchaczy

Co mówią nasi słuchacze?

Uczę się w Modern School, bo ważne jest dla mnie profesjonalne podejście i elastyczność.

Michał Ejkszto

Uczę się w Modern School, bo lubię atmosferę jaka tam panuje. Na zajęciach rozmawiamy po angielsku na interesujące mnie tematy.

Jolanta Skrzypczyńska

Próbowałem wielu metod i szkół, i jak na razie tylko w Modern otrzymałem zaangażowanie w proces nauki, co daje efekty. Ciekawe tematy, inspirujące przykłady, zadania w pełni dostosowane do indywidualnych - i co ważne "na czasie" - potrzeb. Zero nudy, max konkretów a do tego pyszna kawa. 

Łukasz Kruszewski

Lubię zajęcia online, bo nawet w czasie koniecznej izolacji pozwalają mi na udział w zajęciach na takim samym poziomie jak stacjonarnie.

Bogumiła Warcaba

Modern School to pewien styl życia, w którym rozwój i bycie każdego dnia lepszym staje się normą. Korzystałem z kilku szkół w Olsztynie i muszę stwierdzić, że MS to synonim jakości. Największy plus za fantastycznych lektorów, ich przygotowanie, podejście, sposób prowadzenia lekcji, które nigdy nie są takie same. Modern zaś jest nie tylko w nazwie, ale też w praktyce działania - multimedialne tablice, elektroniczny dziennik, itp. Bardzo serdecznie polecam także i Tobie naukę w Modern School.

Michał Bagiński

 

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam