Nasz zespół


Jolanta Taperek

Dyrektor zarządzająca

Modern School założyłam w 2004 r. z pasji do j. angielskiego oraz z potrzeby pracy w miejscu gdzie jakość i profesjonalizm zawsze idą w parze :) Wraz z zespołem cudownych ludzi udaje mi się tworzyć wyjątkową strefę rozwoju - nie tylko językowego. Filozofia and more, czyli dawania więcej, jest naszym hasłem przewodnim. 

Ciągły rozwój jest podstawą mojej codziennej pracy. Przeszłam drogę od nauczyciela, poprzez metodyka aż do dyrektora zarządzającego. Ukończyłam studia wyższe filologiczne. Posiadam też tytuł magistra w zakresie edukacji administracyjno-menadżerskiej. Ukończyłam studia podyplomowe z marketingowego zarządzania sprzedażą oraz Eduszkołę Marketingu. "Po drodze" zostałam międzynarodowym egzaminatorem egzaminów PTE General i PTE Young Learners oraz certyfikowanym metodykiem PASE.  W 2019 r. uzyskałam międzynarodowy certyfikat Noble Manhattan Coaching i jestem dyplomowanym coachem.

Uważam, że "The sky is (not) the limit" czyli niemożliwe nie istnieje. Wszystko jest kwestią czasu i determinacji:)

Kocham Włochy i właśnie tam planuję emeryturę:) Najchętniej i najlepiej odpoczywam nad morzem!

Mam 2 cudowne córki - Gabi i Lucy, z którymi robię najlepsze tulisie ever!

W wolnym czasie tańczę salsę, trenuję jogę, czytam książki i oglądam seriale - całymi sezonami:) Odkryłam też audiobooki i je uwielbiam:)

 

Małgorzata Starczewska

Menadżer ds. Edukacji

Ukończyłam filologię angielską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim, specjalność językoznawstwo. Od wielu lat moją pasją są języki obce oraz nauczanie młodzieży i dorosłych. Najważniejsze jest dla mnie budowanie relacji i autonomizacja procesu nauczania, w myśl zasady: daj wędkę, a nie rybę. Staram się wyposażyć moich uczniów w niezbędne narzędzia i techniki, tak aby również po zajęciach mogli doskonalić swoją znajomość języka angielskiego.

Jestem wielką fanką marketingu internetowego i social media. Serwisy społecznościowe są dla mnie kopalnią wiedzy i inspiracji oraz świetnym medium do wymiany doświadczeń i dzielenia się zdjęciami z moich małych i dużych podróży.

W wolnym czasie uczę się hiszpańskiego, jeżdżę na koncerty i fotografuję co się da. Uwielbiam odwiedzać miasta w Polsce i za granicą, gdzie staram się poczuć atmosferę danego miejsca zamiast odhaczać kolejne zabytki.

Izabela Smugorzewska

Sekretarka

Jestem absolwentką wydziału nauk społecznych Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego na kierunkach socjologia i politologia. Ponadto, ukończyłam studia podyplomowe z zakresu audytu i kontroli wewnętrznej. Posiadam szereg kursów i szkoleń z zakresu profesjonalnej obsługi sekretariatu, rozwiązywania konfliktów i negocjacji czy specjalisty ds. kadr i płac. Dysponuję szerokim wachlarzem kwalifikacji zawodowych, które z powodzeniem wykorzystuję w bieżących obowiązkach zawodowych, zarówno jako urzędnik administracji samorządowej jak i sekretarka w Modern School.

Jestem osobą otwartą i komunikatywną, chętnie niosącą pomoc. Zawsze szukam rozwiązań, by każda ze stron była zadowolona. W pracy z ludźmi czuję się jak ryba w wodzie, wyróżniam się wysokim poziomem empatii. Uważam, że nie ma takich problemów, których nie udało by się rozwiązać. Przeciwności losu, które stają na mojej drodze, motywują mnie do działania.

W życiu staram się wykraczać poza schemat, nie zawsze coś jest czarne albo białe. Jestem pozytywnie nastawiona do życia. Moją pasją jest podróżowanie i odkrywanie nowych miejsc. Wolny czas spędzam na oglądaniu dobrego serialu z kubkiem gorącej czekolady lub podczas wieczoru gier planszowych z przyjaciółmi :)

 

Andrzej Dzik

Lektor

Magister filologii angielskiej UMK w Toruniu. Nauczaniem języka angielskiego zajmuję się od ponad 20 lat. Największą przyjemność sprawia mi praca z młodzieżą i dorosłymi słuchaczami. Jestem egzaminatorem maturalnym OKE w Łomży.

W wolnym czasie czytam książki i słucham muzyki. Do swoich pasji zaliczam także chodzenie po górach, podróżowanie i kulinaria. Jestem fanem dobrej herbaty.

Dominika Kotuła

Lektorka

Jestem absolwentką filologii polskiej i filologii angielskiej – ta druga, po obronie doktoratu, stała się również moim miejscem pracy. Jako lektorka specjalizuję się w pracy z młodzieżą i dorosłymi. Wielką przyjemność sprawia mi nawiązywanie relacji z moimi słuchaczami, a w nauczaniu nacisk kładę na komunikację. Staram się kreatywnie wykorzystywać w nim
narzędzia pozwalające słuchaczom na samodzielną pracę i wykorzystanie języka poza szkolnym kontekstem.
W wolnych chwilach spędzam czas z przyjaciółmi. Lubię kino i festiwale muzyczne. Czasem gotuję (rzadko, ale z entuzjazmem). Moje pasje to zarówno kultura popularna, którą zajmuję się zawodowo, jak offowa.

Mariusz Pniewski

Lektor

Jestem absolwentem wydziału  filologii angielskiej UMK w Toruniu, specjalność kulturoznawstwo. Pracę jako nauczyciel języka angielskiego rozpocząłem w 2000 roku. W trakcie mojej przygody z nauczaniem uzyskałem stopień nauczyciela dyplomowanego, uprawnienia egzaminatora maturalnego oraz miałem okazję pracować z wieloma grupami o różnych poziomach zaawansowania. W swojej pracy ze słuchaczami zwracam szczególną uwagę na swobodę komunikacji starając się wytworzyć  atmosferę i kontekst jak najbardziej zbliżone do codziennych sytuacji.

Moją największą pasją jest muzyka. Od wielu lat namiętnie kolekcjonuję płyty. Jestem również wielkim fanem dobrego kina, szeroko pojętej amerykańskiej popkultury oraz angielskiej Premier League.

Klaudia Prusik

Lektorka

Jestem absolwentką Wydziału Studiów Edukacyjnych Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku resocjalizacja. Obecnie kształcę się na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim na studiach drugiego
stopnia, w specjalności terapia pedagogiczna. Nauczaniem języka angielskiego zajmuje się od 2 lat, mam doświadczenie w pracy z dziećmi poprzez staże i praktyki w szkołach podstawowych i przedszkolach. 
W wolnym czasie czytam książki, interesuję się literaturą i kinematografią.

Michał Repucha

Lektor

Jestem studentem filologii na uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Pasję do angielskiego  odkryłem już w młodym wieku a dopiero od niedawna załapałem również pasję do uczenia innych. Jestem miłośnikiem akcentów i szeroko pojętej wymowy w języku, czym również staram się zarazić swoich słuchaczy. Oprócz tego uwielbiam jazdę konną i historię, o której mógłbym rozprawiać godzinami. W życiu nastawiony jestem na to, aby stawiać czoła nowym wyzwaniom i doświadczeniom, oraz na to, żeby rozwijać się jako człowiek i budzić się każdego dnia z poczuciem satysfakcji z tego jaką 'drogę' w życiu już przeszedłem. W życiu prywatnym jak i zawodowym do wszystkiego podchodzę z luzem i dystansem do siebie, bo wierzę, że przyjazna i komfortowa atmosfera są najlepszymi kompanami, szczególnie w przypadku kontaktu z drugim człowiekiem.

Magdalena Roćko-Paśnikowska

Lektorka

Jestem absolwentką wydziału filologii angielskiej na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Moja przygoda z nauczaniem trwa już od 2003 roku. Niezależnie od tego, czy pracuję z dziećmi, młodzieżą czy dorosłymi słuchaczami, zależy mi by wzbudzić w nich poczucie, że nauka jest dla nich przyjemnością i czymś naturalnym, a nie obowiązkiem wynikającym z konieczności zdania egzaminu. Koncentruję się na możliwościach moich słuchaczy, rozbrajam blokady i przekazuję narzędzia, które pomagają im osiągnąć założone rezultaty. Równolegle spełniam się jako marketingowiec, współpracując z firmami i przedsiębiorcami z branż od IT, przez beauty i branżę modową, po sektor transportowy. Dzięki temu, nie tylko jestem „Człowiekiem Dygresją”, który zawsze ma z zanadrzu historię do opowiedzenia. Przede wszystkim, jestem w stanie pokazać moim słuchaczom, jak bardzo język angielski przenika obszary naszego życia. Prywatnie, jestem mamą wyjątkowego nastolatka, który dba o to, by nie umknął mi żaden mem lub człowiek z Internetu. Relaksuję się wkręcając śrubki lub szlifując drewno, eksplorując zasoby Netflixa albo… szydełkując. Chyba, że akurat nie mam na to czasu, ponieważ mam coś do zrobienia w Photoshopie lub spędzam czas z bliskimi.

Piotr Tatar

Lektor

Jestem nauczycielem języka angielskiego z ponad 25-letnim stażem zawodowym. Mam też praktyczne doświadczenie w tłumaczeniach ustnych technicznych oraz konferencyjnych. Znajomość języka angielskiego umożliwiła mi poznanie niesamowitych ludzi z całego świata i nawiązanie cennych przyjaźni, które zaowocowały podróżami do kilku krajów Europy i Stanów Zjednoczonych. Dlatego rozumiem, jak ważna jest komunikacja – czyli rozumienie i bycie zrozumianym – na nią też kładę ogromny nacisk w pracy z moimi słuchaczami, niezależnie od metody nauczania, jaką posługuję się w danej chwili. Pracowałem z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i seniorami, z przedstawicielami najróżniejszych grup zawodowych - od lekarzy, przez oficerów i podoficerów wojsk lądowych, po ludzi biznesu. Jestem pasjonatem kontaktu z ludźmi i języka angielskiego, choć fascynują mnie też inne języki. Prywatnie bardzo interesuje mnie historia i teologia w jej praktycznym aspekcie. Odpoczywam, spacerując i konwersując z żoną, podróżując, fotografując zachwycające krajobrazy, wschody i zachody słońca. Lubię też dobry film i książkę, która mnie wzbogaca duchowo. Bardzo cenię moją rodzinę – żonę, która jest kobietą mojego życia od 30 lat, i dwóch dorosłych synów mieszkających aktualnie w Anglii (jeden z nich tam studiuje).

Michał Urbanowicz

Lektor

Ukończyłem filologię angielską na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim. Obecnie jestem doktorantem UWM na kierunku literaturoznawstwo. Od 3 lat kształcę studentów filologii angielskiej na mojej macierzystej uczelni. Jestem też autorem publikacji literaturoznawczych, językoznawczych oraz przekładów naukowych.

Interesuję się technologiami informacyjnymi oraz obróbką filmu, zdjęć i dźwięku. W wolnym czasie czytam książki, oglądam filmy lub spaceruję. Bardzo lubię też różne gatunki muzyki, szczególnie rock, hardrock i heavy metal. Rozpiętość moich ulubionych zespołów jest bardzo szeroka i obejmuje grupy tak zróżnicowane jak Dire Straits, Scorpions i Iron Maiden.

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam