Nasz zespół

Jolanta Taperek

Jolanta Taperek

Dyrektor - metodyk

Jestem nauczycielem języka angielskiego od 2004 roku. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem też międzynarodowym egzaminatorem egzaminów PTE General i PTE Young Learners oraz certyfikowanym metodykiem PASE. Posiadam także dyplom z zarządzania oświatą oraz marketingowego zarządzania sprzedażą.
Pracuję zarówno z młodzieżą, jak i dorosłymi. Moją pasją jest angielski biznesowy. Wyznaję zasadę 200% normy i pewnie dlatego praca jest moim drugim domem. Jestem optymistką, dlatego w pracy bardzo cenię przyjazną atmfosferę i dobry kontakt z moim wspaniałym zespołem. W wolnym czasie uwielbiam grać w tenisa, podróżować, oglądać filmy i czytać- ostatnio norweskie kryminały. Mam cudowną córeczkę, która jest moim największym szczęściem. Moje motto życiowe brzmi: ’Everything happens for a reason’.

Natalia Roś

Natalia Roś

Sekretarka

Z wykształcenia jestem administratywistą - czyli specjalistą w zakresie prawa administracyjnego. Obecnie studiuję administrację 2 stopnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie.

Z Modern School związana jestem od roku i uważam, że praca tutaj to naprawdę duża przyjemność i duże wyzwanie. W swoich codziennych czynnościach zawodowych najbardziej lubię kontakt z ludźmi oraz wprowadzanie wszelkich zmian i innowacji.

Prywatnie bardzo lubię aktywnie spędzać czasu- najlepiej na świeżym powietrzu np. jeżdżąc rowerem. Kolekcjonuję też magnesy - są fajną pamiątką z różnych miejsc podróży. Wieczorami oglądam komedie - najchętniej w gronie przyjaciół.

 

 

Joanna Zaleska

Joanna Zaleska

Kierownik sekretariatu

Z wykształcenia jestem socjologiem i pedagogiem. Obecnie studiuję administrację. Do powierzonych zadań podchodzę z pełnym zaangażowaniem. W pracy największą przyjemność sprawia mi kontakt
z ludźmi. Odpowiem na wszystkie pytania związane z ofertą Modern School
i pomogę w wyborze najlepszego kursu językowego. W wolnych chwilach lubię czytać powieści kryminalne i oglądać mecze siatkówki.

Anna Bontal

Anna Bontal

Lektor

Jestem nauczycelem języka angielskiego od 2003 roku. Ukończyłam studia filologiczne na Uniwersytecie Gdańskim. Jestem międzynarodowym egzaminatorem egzaminów PTE General i PTE Young Learners. Pracuję zarówno z młodzieżą jak i dorosłymi. Moi uczniowie twierdzą, że jestem wyjątkową entuzjastką i daję im dużo pozytywnej energii podczas zajęć. Stosuję różne metody nauczania i robię wszystko, aby uczniowie czerpali jak najwięcej z prowadzonych przeze mnie zajęć. Czas wolny uwielbiam spędzać z rodziną. Bardzo lubię czytać książki i oglądać filmy- szczególnie brytyjskie.

Wojciech Boryszewski

Wojciech Boryszewski

Lektor

Jestem lektorem i nauczycielem języka angielskiego od 2002 roku. Posiadam stopień awansu nauczyciela dyplomowanego. Obecnie jestem również doktorantem UWM na kierunku literaturoznawstwo. Nauczanie angielskiego jest moją pasją. Posiadam doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, w przygotowaniu do różnego typu egzaminów (gimnazjalny, maturalny, FCE, CAE, IELTS, PTE), a także w nauczaniu języka specjalistycznego (język medyczny, prawniczy, angielski dla kosmetyczek, chemików i wojskowych). Poza nauczaniem interesuję się głównie literaturą angielską i amerykańską, kinem, teatrem i gotowaniem (kuchnia indyjska). W wolnym czasie oglądam brytyjskie seriale i jeżdżę na rowerze.

Jolanta Maj

Jolanta Maj

Lektor

Magister filologii angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uczenie języka angielskiego i ciągłe jego poznawanie jest moją pasją, zabawą i wyzwaniem. Jestem nauczycielem wymagającym, kreatywnym
i zarażającym energią. Jazda na rowerze, na nartach, taniec oraz spędzanie czasu z moimi dziećmi i przyjaciółmi należą do moich ulubionych form aktywności w wolnym czasie. Ponadto, uwielbiam czytać książki, w których obecna jest magia, a niemożliwe staje się możliwe. Lubię też podróże
i zwiedzanie nowych miejsc. Jestem mamą dwójki nastolatków.

Anna Nowotka

Anna Nowotka

Lektor

Uczę dzieci z wielką pasją od 2013 r. Praca w szkole sprawia mi ogromną przyjemność. Ucząc najmłodszych rozwijam swoją pasję, jaką jest tworzenie ciekawych i interesujących zajęć, które zostają w pamięci uczniów na długie lata. Układam programy lekcji w taki sposób, aby szkoła nie kojarzyła się dzieciom z przykrym obowiązkiem, a z przyjemnym zajęciem. Doświadczenie zdobywam także w trakcie wakacji, kiedy pracuję z polskimi dziećmi za granicą. To dla mnie najlepszy czas na zdobywanie nowych inspiracji
i zapału do pracy na kolejny rok szkolny.

Wolny czas spędzam aktywnie. Uwielbiam podróże i fitness
W życiu kieruje się mottem „Rób w życiu to co lubisz, a nigdy nie będziesz musiał pracować.

 

Elżbieta Szczepkowska

Elżbieta Szczepkowska

Lektor

Jestem absolwentką amerykanistyki i anglistyki. W zawodzie nauczyciela pracuję od ponad dwudziestu lat. W swojej pracy zawodowej prowadzę grupy o różnych poziomach zaawansowania, jak również zróżnicowane wiekowo. Pełnię rolę czynnego egzaminatora maturalnego i gimnazjalnego Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łomży.
W wolnym czasie lubię czytać książki, oglądać filmy i zajmować się sportem. Moją pasją jest podróżowanie. Jestem w stanie spakować się w pięć minut
i wyruszyć na spotkanie przygody. Moim marzeniem, częściowo już spełnionym, jest zwiedzenie całych Włoch. Uwielbiam kuchnię włoską
i potrafię zrobić całkiem niezłą pizzę.

Katarzyna Szeremeta

Katarzyna Szeremeta

Lektor

Jestem absolwentką Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od ponad dziesięciu lat pracuję na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, gdzie kształcę przyszłych nauczycieli oraz tłumaczy języka angielskiego. Jestem także międzynarodowym egzaminatorem egzaminów PTE General
i PTE Young Learners. Jestem też autorką publikacji literaturoznawczych
i kulturoznawczych. Uczestniczyłam w stażu naukowym w Birkbeck College, University of London. Interesuję się sztuką, literaturą i kulturą popularną.
W wolnym czasie podróżuję i czytam książki.

 

Radosław Świerk

Radosław Świerk

Lektor

Ukończyłem Uniwersytet Warszawski. Jestem anglistą od ponad 10 lat. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, stosując różne metody nauczania. Angielski jest moją pasją. Interesuję się też politologią i teologią. Urodziłem się w Olsztynie, a od kilku lat jestem związany z Zatorzem. Poza nauczaniem angielskiego chętnie prowadzę Kurs Alfa. Jestem mężem jednej żony i tatą dwójki dzieci. Uwielbiam spędzać czas z ludźmi, gry planszowe i kuchnię meksykańską.

Aleksandra Wiśniewska

Aleksandra Wiśniewska

Lektor

Nauczanie języka angielskiego nie raz umożliwiło mi poznanie naprawdę interesujących osób. I jest to jeden z powodów, dla którego dobrych kilka lat temu podjęłam tę trafną (jak się dziś okazuje) decyzję o studiowaniu filologii angielskiej. Pracuję z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Stosuję różne metody nauczania. Szklanka jest dla mnie zawsze do połowy pełna. W wolnych chwilach podróżuję, jeżdżę na nartach i zwiedzam. Aktywny wypoczynek nakręca mnie bardzo pozytywnie. Odpręża mnie naprawdę dobra książka
i naprawdę dobry film, choć ostatnio dzięki moim dzieciom odkryłam inne bardzo relaksujące zajęcie z czasów dzieciństwa: kolorowanie!

Zaufali nam / partnerzy

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

logo

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl