Modern Solo and more

MODERN SOLO

Kurs indywidualny to kurs szyty na miarę. Program nauczania stworzony jest w oparciu o Twoje indywidualne potrzeby i oczekiwania, a dni i godziny zajęć dopasowane są do Twojego planu tygodnia.Na kursie Modern Solo lektor jest w 100% skupiony na Tobie, dzięki czemu zarówno tempo, jak i metody pracy dostosowane są do Twoich możliwości i preferencji.  

 

MODERN FOR 2

Na kurs Modern for 2 możesz zapisać się ze swoim znajomym, bratem lub siostrą :) Zajęcia dopasowane są do Waszych oczekiwań i potrzeb, a dzięki temu, że jest Was dwoje, możecie aktywnie ze sobą współpracować i wzajemnie motywować się do pracy.

 

MODERN FOR 3 AND MORE

Jeżeli lepiej czujesz się w kameralnej grupie lub chciałbyś uczyć się angielskiego ze swoimi znajomymi, kurs Modern for 3 and more jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Dzięki specjalnie stworzonemu programowi nauczania, który oparty jest o różne konteksty kulturowe, nauczysz się efektywnej komunikacji w życiu codziennym oraz w środowisku międzynarodowym. Systematyczne powtarzanie materiału pomoże Ci skutecznie utrwalić poznawane słownictwo i struktury.

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam