Dziecko

Modern Kids - przedszkole

Modern Kids (przedszkole) to nowoczesna metoda nauczania języków obcych przeznaczona dla dzieci od 4. roku życia. Modern Kids wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia nauki. Kursy dla dzieci to nieustanna radość uczenia.

Dzieci uczą się ogólnych i niezbędnych w codziennej zabawie słów i zwrotów - począwszy od kolorów, liczb, części ciała, nazw owoców i warzyw, zwierząt, nazywania nastrojów. Samodzielnie budują zdania. Poznają słownictwo związane z rodziną, domem, czynnościami codziennymi, ubiorem, posiłkami, zabawkami itd. Uczą się mówić po angielsku od pierwszej minuty zajęć! Każde słówko oraz zdanie  wprowadzone są za pomocą obrazu, a następnie  wykorzystane są podczas gier i zabaw ruchowych, a także podczas ćwiczeń TPR. Total Physical Response (TPR) w dosłownym tłumaczeniu oznacza reagowanie całym ciałem, dokładniej jest to metoda nauczania języka obcego poprzez ruch. Program Modern School wykorzystuje także technikę spiralną w nauczaniu. Wszystkie nowo wprowadzone elementy są powtarzane w kolejnych zdaniach i zwrotach, aż zostaną w pamięci trwałej dziecka. Ilość powtórek jest obliczana z matematyczną dokładnością.

Każde dziecko posiada naturalne uwarunkowania, które ułatwiają naukę języka. Dzieci chłoną wiedzę, ponieważ ich mózg nie został jeszcze podzielony na dwie półkule. Ucho dziecka jest wrażliwe na większą ilość fal dźwiękowych niż słuch dorosłego. Narządy mowy są plastyczne i jeszcze nieprzystosowane tylko do mowy ojczystej.

Zaufali nam / partnerzy

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

logo

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl