Modern Kids


  • 60 spotkań po 75 minut
  • zajęcia 2 razy w tygodniu

Modern Kids to nowoczesna metoda nauczania języków obcych przeznaczona dla dzieci z klas I-III szkoły podstawowej. Modern Kids wykorzystuje najnowocześniejsze osiągnięcia nauki. Kursy dla dzieci to nieustanna radość uczenia.

Dzieci uczą się ogólnych i niezbędnych w codziennej zabawie słów i zwrotów - począwszy od kolorów, liczb, części ciała, nazw owoców i warzyw, zwierząt, nazywania nastrojów. Samodzielnie budują zdania. Poznają słownictwo związane z rodziną, domem, czynnościami codziennymi, ubiorem, posiłkami, zabawkami itd. Uczą się mówić po angielsku od pierwszej minuty zajęć! Każde słówko oraz zdanie  wprowadzane jest za pomocą obrazu, a następnie  wykorzystane  podczas gier i zabaw ruchowych, a także podczas ćwiczeń TPR. Total Physical Response (TPR) w dosłownym tłumaczeniu oznacza reagowanie całym ciałem, dokładniej jest to metoda nauczania języka obcego poprzez ruch. Program Modern School wykorzystuje także technikę spiralną w nauczaniu. Wszystkie nowo  wprowadzone elementy są powtarzane w kolejnych zdaniach i zwrotach, aż zostaną w pamięci trwałej dziecka. Ilość powtórek jest obliczana z matematyczną dokładnością.

Każde dziecko posiada naturalne uwarunkowania, które ułatwiają naukę języka. Dzieci chłoną wiedzę, ponieważ ich mózg nie został jeszcze podzielony na dwie półkule. Ucho dziecka jest wrażliwe na większą ilość fal dźwiękowych niż słuch dorosłego. Narządy mowy są plastyczne i jeszcze nieprzystosowane tylko do mowy ojczystej.

Cena

od 190 PLN miesięcznie


2520 zł/rok możliwość płatności aż w 12 ratach

Zapisz się Strefa zniżek

Cena zawiera

  • materiały dodatkowe
  • bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do dziennika elektronicznego
  • bezpłatny udział w warsztatach świątecznych (Halloween, Christmas, Easter)
  • certyfikat ukończenia kursu
  • dostęp do wi-fi i kartę partnerską
paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam