Metoda Callana

Metoda Callana to najlepszy wybór dla tych, którzy chcą nauczyć się sprawnej komunikacji w języku angielskim.

Jesteś zmęczony ciągłą nauką, która nie przynosi efektów? Masz dość pisemnych prac domowych, które nie poprawiają Twoich umiejętności komunikacyjnych? Wybierz kurs Metodą Callana. 90% zajęć to aktywna komunikacja!  W Modern School mówisz po angielsku od pierwszej minuty zajęć!

Maksymalna koncentracja na zajęciach, całkowite zanurzenie w język i aktywna komunikacja przez 75 minut zajęć to zdecydowane atuty metody Callana.

Kursy metodą Callana odpowiadają szczególnie tym, którzy są zabiegani, zapracowani i mają mało czasu na intensywną naukę w domu.

Metoda Callana odpowiada czterem naturalnym etapom rozwoju umiejętności językowych: najpierw słyszysz nowe słówko, gdy wymawia je lektor; potem powtarzasz je, odpowiadając na pytania; następnie czytasz, poznając pisownię wyrazów; na końcu uczysz się pisać w czasie licznych dyktand. Każde pytanie zawiera nowo poznane słówko oraz elementy gramatyki. Każdy błąd jest natychmiast poprawiany przez lektora.

Metoda Callana pozwala na osiągnięcie sprawności mówienia 4 razy szybciej niż metoda tradycyjna. Największą zaletą metody Callana jest to, że dzięki niej przełamiesz nieśmiałość w mówieniu. Metoda Callana zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby przygotować Cię do egzaminów międzynarodowych.
Warunek jest jeden - musi być prawidłowo realizowana - a my gwarantujemy to naszym słuchaczom!

Modern School jest jedyną szkołą w Olsztynie, która prowadzi zajęcia oryginalną Metodą Callana. Jesteśmy akredytowani przez Callan Organisation, co łatwo sprawdzić na oficjalnej stronie Callana https://callan.co.uk/find-a-school/

Zajęcia stacjonarne lub online (na platformie ZOOM).

cena ustalana indywidualnie z klientem

Zapisz się

Cena kursu obejmuje:

  • dostęp do platformy e-learningowej metody Callana
  • materiały dodatkowe
  • bezpłatne konsultacje z lektorem prowadzącym
  • dostęp do dziennika elektronicznego
  • dostęp do platformy ZOOM w przypadku zajęć online
  • dyplom ukończenia kursu
  • dostęp do wi-fi
paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam