Metoda Callana

Jesteś zmęczony ciągłą nauką, która nie przynosi efektów? Masz dość pisemnych prac domowych, które nie poprawiają Twoich umiejętności komunikacyjnych? Wybierz kurs Metodą Callana. 90% zajęć to aktywna komunikacja!  W Modern School mówisz po angielsku od pierwszej minuty zajęć!

Metoda Callana to najskuteczniejsza, naturalna metoda komunikacyjna na świecie! Tempo zajęć jest bardzo szybkie, a efekty fantastyczne. Mówisz i słuchasz czterokrotnie więcej niż podczas stosowania metody tradycyjnej!

Metoda Callana odpowiada czterem naturalnym etapom rozwoju umiejętności językowych: najpierw słyszysz nowe słówko, gdy wymawia je lektor; potem powtarzasz je, odpowiadając na pytania; następnie czytasz, poznając pisownię wyrazów; na końcu uczysz się pisać w czasie licznych dyktand. Każde pytanie zawiera nowo poznane słówko oraz elementy gramatyki. Każdy błąd jest natychmiast poprawiany przez lektora.

Metoda Callana pozwala na osiągnięcie sprawności mówienia 4 razy szybciej niż metoda tradycyjna. Największą zaletą metody Callana jest to, że dzięki niej przełamiesz nieśmiałość w mówieniu. Metoda Callana zawiera wszystkie niezbędne elementy, aby przygotować Cię do egzaminów międzynarodowych.
Warunek jest jeden - musi być prawidłowo realizowana - a my gwarantujemy to naszym słuchaczom!

Oferujemy 3 rodzaje kursów metodą Callana:

  • Callan Method - angielski ogólny (general English) dla młodzieży i dorosłych,
  • Callan for Business - angielski biznesowy,
  • Callan for Kids - angielski dla dzieci w wieku 9-12 lat.

Modern School jest jedyną szkołą w Olsztynie, która prowadzi zajęcia oryginalną Metodą Callana. Jesteśmy akredytowani przez Callan Organisation, co łatwo sprawdzić na oficjalnej stronie Callana http://callan.co.uk/find-our-schools/

 

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam