DNI UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH 2019

DNI UCZENIA SIĘ DOROSŁYCH 2019

 

"Dni uczenia się dorosłych" to kampania społeczna wspierająca dorosłych w kształtowaniu i rozwijaniu nawyku ciągłego uczenia się. Została zainicjowana w latach 80tych, jest cyklicznie realizowana w wielu krajach pod egidą UNESCO jako Adults Learner’s Week lub Festival of Learning, kilka edycji odbyło się również w Polsce, począwszy od 2009 roku.

Koordynatorem regionalnym tej kampanii została Jolanta Taperek, Dyrektor Zarządzająca Modern School.

Kampania została objęta honorowym patronatem Polskiego Komitetu ds. UNESCO. Dodatkowo instytucje, które wpierają i współpracują przy organizacji dni to : Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju,  Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Uniwersytet Otwarty, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Instytut Badań Edukacyjnych, Konfederacja Rektorów Akademickich Szkół Polskich oraz Konfederacja Lewiatan. Naszym celem jest uświadomienie osobom dorosłym jak ważna jest nauka przez całe życie. 

Zależy nam na tym, aby jak największa liczba mieszkańców naszego województwa skorzystała z nieodpłatnych szkoleń, warsztatów czy innych form dokształcania. Ważne jest rownież to, aby Warmia i Mazury jak najlepiej zaprezentowały nasz region na arenie ogólnopolskiej, a tym samym pokazały, że województwo warmińsko-mazurskie aktywnie wspiera osoby dorosłe w ich rozwoju przez całe życie.

Zapraszamy do zostania Partnerem tej wyjątkowej kampanii społecznej. Aby stać się Partnerem, wystarczy w terminie 15.09.-15.10.2019 zorganizować bezpłatny warsztat, szkolenie czy inną dowolną formę spotkania edukacyjnego, dzięki którym dorośli nauczą się lub dowiedzą czegoś nowego.

 

Będziemy również bardzo wdzięczni za przekazanie informacji na temat tej kampanii osobom, firmom oraz instytucjom, które na co dzień pracują z osobami dorosłymi i które także mogłyby włączyć się do tej akcji i zostać Partnerem "Dni uczenia się dorosłych".

 

Rejestracja wydarzeń odbywa się przez stronę:  https://edurosli.pl

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam