ANGIELSKI Z YOU TUBE

ANGIELSKI Z YOU TUBE

Co oglądacie na You Tube? Filmiki dotyczące mody, urody, motoryzacji czy podróżowania to świetne źródło wiedzy i inspiracji. Jeśli oglądacie te anglojęzyczne, tym lepiej! My proponujemy kilka kanałów do nauki angielskiego.

ANGLOPHENIA

To kanał dla pasjonatów kultury brytyjskiej. Dwie fajne babki opowiadają o zwyczajach, ciekawostkach i języku w bardzo humorystyczny sposób.

PO CUDZEMU

Polski kanał prowadzony przez Arlenę Witt, z którego dowiecie się jak NIE wymawiać niektórych słów. Arlena rozprawia się z najczęstszymi błędami, które popełniają Polacy  mówiący po angielsku, podając mnóstwo przykładów poprawnej wymowy.

BBC LEARNING ENGLISH

To kopalnia filmików na przeróżne tematy. Codziennie pojawiają się nowe. Poniedziałki poświęcone są przygotowaniu do egzaminów, wtorki to spotkanie z newsami, a w środę poćwiczycie wymowę.

GO NATURAL ENGLISH

Gabby to Amerykanka, która od wielu lat uczy angielskiego. Na swoim kanale podpowiada jak ćwiczyć słownictwo, wymowę i gramatykę oraz organizuje wydarzenia na żywo, podczas których możecie zadawać jej pytania.

ENGLISH WITH LUCY

Lucy przybliży Wam świat brytyjskiego angielskiego. Mnóstwo filmików dotyczy phrasal verbs, idiomów oraz innych wyrażeń potocznych. A ten jej brytyjski akcent… to poezja.

SPEAK ENGLISH WITH MISTERDUNCAN

MisterDuncan skupia się na funkcjonalnej stronie języka – z jego humorystycznych filmików dowiesz się jak prosić, przepraszać lub wyrażać niezadowolenie.

OOMONGZU

To graficzne filmiki, które w prosty sposób nauczą Was gramatyki języka angielskiego. W końcu zrozumiesz różnicę między Present Perfect a Past Simple ;)

 

Znacie jakieś inne kanały do nauki angielskiego? Podzielcie się nimi w komentarzach!

paralaksa

Dołącz
do grona
Modern Students
już dziś!

+48 696 557 557
biuro@modernschool.pl

Zaufali nam